Foto Profil Karolina Zajac Hintergrund Stadt City

Kim jestem?

Ukończyłam studia z zakresu języka i literatury niemieckiej. Mam ponad 12-letnie doświadczenie, które zdobyłam w zakresie obsługi klienta, marketingu oraz usług tłumaczeniowych między językiem niemieckim a polskim przez wszystkie lata mojego życia tutaj.

Co oferuję?

Oferuję wsparcie dla firm i osób prywatnych w zakresie obsługi klienta, marketingu i tłumaczeń między językiem niemieckim a polskim. Pomagam również Polakom mieszkającym w Niemczech w sprawach urzędowych i administracyjnych, a także w poszukiwaniu mieszkań do wynajęcia i zakupie nieruchomości w Niemczech. Jestem dobrze zorientowana w niemieckiej mentalności klientów i chętnie pomogę Państwu i Państwa firmie.

Ponadto jestem certyfikowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (maklerem) i posiadam wiedzę na temat niemieckiego rynku i branży zarówno w sposób praktyczny, jak i formalny. Oferuję wsparcie w zakresie komunikacji, negocjacji biznesowych oraz organizacji procesu zakupu lub wynajmu nieruchomości.

Zapewniam różne metody i formy kontaktu oraz dbam o sprawną, bezproblemową komunikację i rozwiązywanie problemów. Moim głównym celem podczas naszej współpracy jest osiągnięcie Państwa celów oraz płynne i sprawne przeprowadzenie do końca procesu. W Państwa imieniu zadbam o wszystkie niezbędne kontakty z wynajmującymi lub właścicielami, umówię i zorganizuję spotkania oraz pomogę w załatwianiu spraw formalnych i urzędowych, a także zajmę się wszelkimi pracami biurowymi. Jako tłumacz oferuję również tłumaczenia ustne. Jako osoba biegle posługująca się językiem niemieckim i angielskim oraz ucząca się języka niderlandzkiego, posiadam dużą zdolność przekonywania i sprzedaży. Lubię kontakt z ludźmi i jestem dobrym słuchaczem, który potrafi zrozumieć i wczuć się w ich historie, zmagania i cele. Moje umiejętności komunikacyjne, w tym umiejętność zadawania pytań i odpowiadania na nie, są dobrze rozwinięte, podobnie jak moja elastyczność, jeśli chodzi o pracę z różnymi ludźmi i w zmiennych warunkach.

Mam głębokie zrozumienie kultury niemieckiej i polskiej, ponieważ ukończyłam pracę magisterską na ten temat. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, uznając, że każda osoba ma unikalne potrzeby, historie i cele. Dzięki 14-letniemu doświadczeniu na niemieckim rynku nieruchomości pomogłam niezliczonej liczbie klientów z Polski, Słowacji i innych krajów europejskich w poruszaniu się po często skomplikowanym procesie zakupu lub wynajmu nieruchomości, a także świadczyłam usługi tłumaczeniowe na potrzeby różnych dokumentów urzędowych i spotkań biznesowych.

Po przeprowadzce do Holandii, a następnie do Niemiec kilka lat temu, rozumiem wyzwania związane z przystosowaniem się do nowego kraju i budowaniem nowego życia. Wierzę, że wytrwałość i determinacja są kluczem do pokonywania przeszkód i osiągania celów, a w kontaktach z klientami cenię sobie uczciwość, szacunek i dyskrecję. Jako profesjonalistka skupiona na szczegółach, priorytetem jest dla mnie również efektywność i wyniki w mojej pracy.

Kommentar verfassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert